Oxygen O2 Zestaw [7 elementów]

Marka: BrowXenna®

463,00  z VAT

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 370,40 .

BrowXenna Oxygen O2 – Innowacyjny system koloryzacji brwi i rzęs od twórczyń kultowej henny do brwi BrowHenna.
Inteligentny system farbowania BrowXenna Oxygen O2- to bezpieczna koloryzacja i radykalne zarządzanie kolorem!
To ty decydujesz jaki kolor chcesz uzyskać! Dzięki Nano Pigmentom oraz bezbarwnemu kremowi Diluter na bazie 4 podstawowych kolorów możesz uzyskać nawet  do 1000+ kolorów!

Brak w magazynie

Bezpieczne płatności
 • Karta Visa
 • MasterCard
 • PayPal
SKU: BX#O2_ZEST-7 Kategoria: Tag:

Oxygen O2 Zestaw

Inteligentny system farbowania brwi i rzęs BrowXenna® Oxygen O2. To długo oczekiwany nowy produkt od BrowXenna® właścicielek Akademii Lash&Brow Iriny Levchuk i Nataszy Krasnoperovej, które 6 lat temu jako pierwsze w świecie stworzyły naturalną hennę do koloryzacji brwi Brow Henna. Teraz czas na kolejną innowację! Inteligentny system farbowania BrowXenna® Oxygen O2 – to bezpieczna koloryzacja i radykalne zarządzanie kolorem! To ty decydujesz jaki kolor chcesz uzyskać!

Nano Pigmenty ( Nano Pigments Technology NPT ) są to 15 razy mniejsze cząsteczki niż tradycyjna cząsteczka. Dzięki tej technologii możliwa jest bezpieczniejsza koloryzacja, Dlaczego? Dlatego, że nie potrzebne jest pełne otwarcie łuski włosa aby koloryzacja przebiegła pomyślnie! Bezpieczeństwo i ochrona włosa stawiana jest na pierwszym miejscu!
Diluter- bezbarwny krem rozjaśniający to preparat, który został został stworzony do uzyskania nieskończonej ilości kolorów. Na podstawie tylko 4 bazowych kolorów, w połączeniu z Diluterem, można uzyskać ponad 1000 kolorów oraz ich odcieni!
On-Off skin tint technology, to zarządzenie odcieniem i jego intensywnością. Dzięki odpowiedniemu preparatowi to Ty jesteś w stanie ustabilizować kolor lub nawet zatrzymać proces koloryzacji!
W składzie farbki oraz preparatów niezbędnych do wykonania zabiegu znajdują się kompleksy składników nawilżających, nabłyszczających, odżywiających i chroniących włos przed zanieczyszczeniami!
Krem aktywator 2.7%- Dzięki minimalnemu stężeniu dwutlenku węgla w jego składzie, oddziałuje on na skórę, oraz włoski mniej agresywnie i bezpiecznie, przy gwarancji uzyskania koloryzacji. Dzięki małej ilości dwutlenku węgla jego użycie jest bezpieczne podczas laminacji brwi i rzęs, gdzie włos jest najbardziej podatny i narażony na uszkodzenie.

Oxygen O2 Zestaw zawiera:

 1. OXYGEN O2 FARBKA DO BRWI I RZĘS ( 4 KOLORY )
  • Kolor Black 2.07  “Czarny”
   Farba do brwi o kolorze czarnym. Najodpowiedniejsza dla osób z czarnymi, lub bardzo ciemnymi włosami. Aby odcień stał się mniej intensywny, można zmieszać go z bezbarwnym kremem – Diluterem. Sama farbka w czystej postaci daje intensywny wyrazisty kolor. Pięknie podkreśla kolor rzęs. Laminacja brwi i rzęs wykonana przy zastosowaniu farbki Oxygen O2 będzie bezpieczna i trwała.
  • Kolor Grafit 3.11 „Grafit”
   Farba do brwi o kolorze grafitowym.Kolor idealny dla rożnego typu urody od blondynek po szatynki. Pięknie podkreśla naturalny kolor zarówno brwi jak i rzęs. Delikatny grafitowy odcień można uzyskać również podczas męskiej stylizacji brwi i rzęs. Skutecznie koloryzuje, pokrywa siwiznę, pozostając nie zauważalnym. Intensywność koloru można zmieniać, w zależności od chęci uzyskania zamierzonego efektu za pomocą Dilutera.
  • Kolor Warm Walnut 6.42 „Ciepły Orzech włoski”
   Farba do brwi o kolorze orzech włoski w ciepłym odcieniu. Idealny dla osób lubiących ciepłe tony. Spowoduje, iż brwi staną się jeszcze bardziej wyraziste i nasycone. Przy mieszaniu z bezbarwnym kremem Diluterem, można uzyskać piękne odcienie tego koloru.
  • Kolor Brown 5.67 „Brązowy”
   Farba do brwi o kolorze brązowym. Uniwersalny chłodny kolor, który pięknie podkreśli osobowość kobiet z kasztanowymi włosami, ciemnym blondem czy rudymi włosami.Po zmieszaniu z bezbarwnym kremem pozwala wielokrotnie rozciągać paletę kolorów i otrzymać odpowiedni kolor dla każdego typu urody. Idealny dla 90% populacji.
 2. Diluter – Bezbarwny Krem Rozjaśniający
  • Unikalna część technologii koloryzacji Oxygen O2- bezbarwny krem rozjaśniający. Dodanie go do jednej z podstawowej farbki lub miksu bazowych kolorów farbek pozwala uzyskać różne tony i intensywność koloru. Dzięki niemu możemy uzyskać gradację koloru, przejść z czerni nawet do jasnego blondu.  Można uzyskać nawet do 1000+ połączeń.
 3. Krem Aktywator 2.7%
  • Krem aktywator 2.7% to również bardzo ważna część inteligentnego systemu koloryzacji farbką dobrwi i rzęs OXYGEN O2. Dzięki minimalnemu stężeniu dwutlenku węgla w jego składzie, oddziaływuje on na skórę, oraz włoski mniej agresywnie i bezpiecznie, przy gwarancji uzyskania trwałej koloryzacji. Dzięki małej ilości dwutlenku węgla jego użycie jest bezpieczne podczas laminacji brwi i rzęs, gdzie włos jest najbardziej podatny i narażony na uszkodzenie. Jego kremowa konsystencja oraz przyjemny zapach również wpływają na komfort koloryzacji.
 4. Fix Tone Fluid – Stabilizator koloru
  • Stabilizator koloru w systemie inteligentnej koloryzacji jest niezwykle pomocnym preparatem. Po zmyciu farbki, lub mieszanki farbki z Diluterem , warto użyć go na koniec w celu zakończenia procesu koloryzacji. To ważny preparat, który powoduje aby uzyskany kolor nie zmieniał swej intensywności ani odcienia. W jego skład wchodzą takie składniki jak jedwab hydrolizowany, keratyna czy wyciąg z drzewka chińskiego, które mają działanie nawilżające, zmiękczające i wzmacniające włoski.

Jak stosować?

 1. Oczyścić brwi i rzęsy za pomocą preparatu do demakijażu. Preparat nie powinien w składzie zawierać oleju. Po oczyszczeniu wytrzeć do sucha.
 2. Wymieszać farbkę do brwi i rzęs Oxygen O2 z kremem- aktywatorem 2.7% w stosunku 1:1. Dokładnie wymieszać w celu uzyskania jednolitej konsystencji.

Koloryzacja brwi.

Aby uzyskać najlepszy rezultat, przed rozpoczęciem koloryzacji wykonać architekturę brwi i nadać im odpowiedni kształt. Za pomocą pędzelka nałożyć równomiernie kompozycję koloryzującą z zachowaniem symetrycznej linii.

Koloryzacja rzęs.

Umieścić plastry ochronne pod dolną powieką. Nałożyć kompozycję koloryzującą równomiernie na rzęsy przy pomocy pędzelka lub microbrush.

UWAGA! Nie wskazane jest otwierać oczu przed zakończeniem zabiegu.

Czas ekspozycji barwnika na brwiach lub rzęsach zależy od tego jaki efekt chcemy uzyskać. Rekomendowany czas to 5-10 minut w zależności od intensywności koloru. Maksymalny czas ekspozycji to 10 minut.

Po 5-10 minutach usuń mieszankę z brwi lub rzęs za pomocą płatka kosmetycznego nasączonego ciepłą wodą. Po usunięciu barwnika, dla lepszego efektu zaleca się użycie preparatu Fixtone Fluid- Stabilizator koloru. Płatkiem kosmetycznym nasączonym preparatem przemyć brwi w kierunku wzrostu włosa. Nie zmywać. Dzięki temu zabiegowi, kolor ustabilizuje się.

Jeśli jest to niezbędne można dokonać korekty przy pomocy Removera.

UWAGA!

Remover nie usuwa barwnika całkowicie, tylko zmniejsza jego intensywność o ton.

 

Waga 200 g
Marka

BrowXenna®

Kraj produkcji

ZEA

Data produkcji

Oznaczona na opakowaniu

Należy zużyć do:

3 lata, po otwarciu opakowania w ciągu 6 miesięcy

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Oxygen O2 Zestaw [7 elementów]”