Ambasadorki BrowXenna® Polska

Justyna Kolodziej - Ambasadorka

Justyna Kołodziej

Imię i nazwisko

Justyna Kołodziej

Numer telefonu

+48 733 888 207

Patrycja Zielińska - Ambasadorka

Patrycja Zielińska

Imię i nazwisko

Patrycja Zielińska

Numer telefonu

+48 508 432 032

Patrycja Pszczółkowska - Ambasadorka

Patrycja Pszczółkowska

Imię i nazwisko

Patrycja Pszczółkowska

Numer telefonu

+31 619726043

Kamila Nessing - Ambasadorka

Kamila Nessing

Imię i nazwisko

Kamila Nessing

Numer telefonu

+48 793 003 434

Martyna Pietrołaj

Imię i nazwisko

Martyna Pietrołaj

Numer telefonu

+48 881 466 407

Sandra Ciesielska - Ambasadorka

Sandra Ciesielska

Imię i nazwisko

Sandra Ciesielska

Numer telefonu

+48 797 573 053

O programie.

Posiadanie wiedzy i umiejętność zastosowania jej w praktyce to wielka sztuka. Największym wyzwaniem jest przekazywanie wiedzy w sposób rzetelny, przystępny i z dużym zaangażowaniem. Budowanie pewności siebie oraz stawianie swojej osoby jako autorytetu wymaga trochę czasu.
A ten czas to podnoszenie swoich kwalifikacje, nauka cierpliwości i pokory.

Profesja stylistki brwi jest stosunkowo młodym zawodem rozwijającym się w niezwykłym tempie. Jednak w dalszym ciągu brakuje osób z dużą wiedzą i doświadczeniem, które będą w stanie budować świadomość tego zawodu.

Mija rok odkąd rozpoczęliśmy program Ambasadorek BrowXenna® Polska. Po wielu miesiącach testowania wyciągnęliśmy wnioski. Postanowiliśmy usprawnić go, zniwelować mankamenty i bogatsi w doświadczenia ulepszyć go.

Jeśli tak jak my, kochasz produkty BrowXenna® chcesz pracować i rozwijać się z najlepszymi przyłącz się do nas już dziś! Zostań Ambasadorką BrowXenna® Polska!

BrowXenna® to pionier w produktach do stylizacji brwi, w podejściu do klienta oraz szkoleń. BrowXenna® to najwyższa jakość i niezawodność. Dlatego też, zawieszamy wysoko poprzeczkę!

Szukamy doświadczonych osób, które wiedzą co oznaczają wysokie standardy pracy. Zależy nam na osobach, które posiadają już umiejętność pracy z produktami BrowXenna®. Wiedzą jak obalać mity i nie boją się nowych wyzwań. Szukamy osób otwartych, lojalnych, kompetentnych i samodzielnych! Takich, które chcą coś osiągnąć i chcą czegoś więcej.

Jeśli uważasz, że jesteś najlepszą kandydatką na miano Ambasadorki BrowXenna® Polska wypełnij formularz znajdujący się na końcu strony zgodnie ze wskazaniami.
My zapoznamy się dokładnie z każdym zgłoszeniem.

Po wstępnej weryfikacji, otrzymasz informację zwrotną z regulaminem programu, oraz informacją na temat szkolenia instruktorskiego!

Co w zamian otrzymujesz?

Mentorki.

To Ty wybierasz Mentorkę BrowXenna® Polska która odbędzie z Tobą szkolenie instruktorskie. Mentorka opiniuje Twoje prace i przygotowuje Cię do pozostania Ambasadorką.

Kim są Mentorki?
Mentorka to dobrze znane Ci osoby w Polsce, które posiadają tytuł Brand Trenera BrowXenna® lub Top Artist BrowXenna®. Jest ich niewiele, ale posiadają ogromną wiedzę i doświadczenie! A może sama kiedyś zechcesz zostać Mentorką? Jeśli tak, z przyjemnością pomożemy Ci w uzyskaniu certyfikatu Top Artist BrowXenna® a potem Brand Trenera BrowXenna®! To nasz bonus dla Ciebie. Pokierujemy Tobą i pomożemy Ci znaleźć się wśród najlepszych.

Gotowa na budowanie swojej ścieżki zawodowej? W takim razie nie czekaj i wypełnij formularz jeszcze dziś!