Ambasadorki BrowXenna® Polska

Justyna
Kołodziej

Patrycja
Zielińska

Kornelia
Bułatek

Patrycja
Pszczółkowska

Kamila
Nessing

Martyna Pietrołaj

Sandra
Ciesielska

O programie.

Posiadanie wiedzy i umiejętność zastosowania jej w praktyce to wielka sztuka. Największym wyzwaniem jest przekazywanie wiedzy w sposób rzetelny, przystępny i z dużym zaangażowaniem. Budowanie pewności siebie oraz stawianie swojej osoby jako autorytetu wymaga trochę czasu.
A ten czas to podnoszenie swoich kwalifikacje, nauka cierpliwości i pokory.

Profesja stylistki brwi jest stosunkowo młodym zawodem rozwijającym się w niezwykłym tempie. Jednak w dalszym ciągu brakuje osób z dużą wiedzą i doświadczeniem, które będą w stanie budować świadomość tego zawodu.

Mija rok odkąd rozpoczęliśmy program Ambasadorek BrowXenna® Polska. Po wielu miesiącach testowania wyciągnęliśmy wnioski. Postanowiliśmy usprawnić go, zniwelować mankamenty i bogatsi w doświadczenia ulepszyć go.

Jeśli tak jak my, kochasz produkty BrowXenna® chcesz pracować i rozwijać się z najlepszymi przyłącz się do nas już dziś! Zostań Ambasadorką BrowXenna® Polska!

BrowXenna® to pionier w produktach do stylizacji brwi, w podejściu do klienta oraz szkoleń. BrowXenna® to najwyższa jakość i niezawodność. Dlatego też, zawieszamy wysoko poprzeczkę!

Szukamy doświadczonych osób, które wiedzą co oznaczają wysokie standardy pracy. Zależy nam na osobach, które posiadają już umiejętność pracy z produktami BrowXenna®. Wiedzą jak obalać mity i nie boją się nowych wyzwań. Szukamy osób otwartych, lojalnych, kompetentnych i samodzielnych! Takich, które chcą coś osiągnąć i chcą czegoś więcej.

Jeśli uważasz, że jesteś najlepszą kandydatką na miano Ambasadorki BrowXenna® Polska wypełnij formularz znajdujący się na końcu strony zgodnie ze wskazaniami.
My zapoznamy się dokładnie z każdym zgłoszeniem.

Po wstępnej weryfikacji, otrzymasz informację zwrotną z regulaminem programu, oraz informacją na temat szkolenia instruktorskiego!

Co w zamian otrzymujesz?

Mentorki.

To Ty wybierasz Mentorkę BrowXenna® Polska która odbędzie z Tobą szkolenie instruktorskie. Pobierz PDF z programem szkoleń. Mentorka opiniuje Twoje prace i przygotowuje Cię do pozostania Ambasadorką. Kim są Mentorki? Mentorka to dobrze znane Ci osoby w Polsce, które posiadają tytuł Brand Trenera BrowXenna® lub Top Artist BrowXenna®. Jest ich niewiele, ale posiadają ogromną wiedzę i doświadczenie! A może sama kiedyś zechcesz zostać Mentorką? Jeśli tak, z przyjemnością pomożemy Ci w uzyskaniu certyfikatu Top Artist BrowXenna® a potem Brand Trenera BrowXenna®! To nasz bonus dla Ciebie. Pokierujemy Tobą i pomożemy Ci znaleźć się wśród najlepszych.

Barbara
Wąs

Brand Trainer BrowXenna

Julia
Zvonska

Top Artist
BrowXenna

Karolina
Szczepek

Natalia
Modzelewska-Kopeć

Top Artist
BrowXenna

Patrycja
Ślęczka

Brand Trainer BrowXenna

Karolina
Wróbel

Brand Trainer BrowXenna

Gotowa na budowanie swojej ścieżki zawodowej? W takim razie nie czekaj i wypełnij formularz jeszcze dziś!

Klikając w linki obok możesz zapoznać się z Regulaminem Programu Ambasadorki oraz naszymi Zasadami Ochrony Prywatności.