BrowXenna Męska Henna – Zestaw

507,00  z VAT

Pozostało tylko: 4

Bezpieczne płatności
  • Visa Card
  • MasterCard
  • PayPal
SKU: BH-MH-ZE Kategoria:

Opis

OPIS PRODUKTU:
Henna do brwi BrowXenna® ze specjalnej linii henny dla mężczyzn delikatnie koloryzuje i wypełnia ubytki. Dzięki hennie BrowXenna® można uzyskać naturalny efekt utrzymujący się na włosie nawet do 6 tygodni.

ZESTAW DO KOLORYZACJI DLA MĘŻCZYZN BROWXENNA® SKŁADA SIĘ Z:
1.Henny w kapsułkach BrowXenna®- 2 opakowania, każde po 10 kapsułek :
Kolor PITT- kolor blond, idealny dla jasnych i ciemnych blondynów, mężczyzn o rudych włosach. Przeznaczony dla mężczyzn o słowiańskim typie urody.
Kolor JHONNY- kolor brązowy, idealny dla brunetów, mężczyzn o jasno-kasztanowych włosach i ciemnych brunetów a także odpowiedni dla mężczyzn o ciemniejszym typie skóry.
2.Wody BrowXenna® Mineral Solution, 50 ml
3.Szamponu z efektem delikatnego peelingu BrowXenna® , 100 ml
4.BrowXenna® Dwufazowy Tonik, 50 ml
5.Pędzelek BrowXenna® nr 0.  oraz 6. pędzelek do koloryzacji z linii Lena Levi-Nr 1.
7.Szklany kieliszek
9.Instrukcja nakładania henny- w. języku polskim

Uwaga, zdjęcie zawiera pincetę, która została wycofana z produkcji.

INSTRUKCJA NAKŁADANIA HENNY
Krok I Pędzelkiem równomiernie nałożyć szampon i oczyścić rejon skóry oraz włosy brwi/brody/wąsa, delikatnie masując.
Krok II Zmyć pozostałość szamponu lotionem Dwufazowym Tonikiem. Poczekać do całkowitego wyschnięcia brwi ( ok 1-2 minut)
Krok III Wsypać zawartość jednej kapsułki do pojemnika na hennę i rozmieszać z 8-12 kroplami Mineral Solution, delikatnie wymieszać. Zaleca się pracować w rękawiczkach.
Krok IV Cienką warstwę henny nanieść na skórę i włoski. ( Można lekko wychodzić poza linię włosa w celu osiągnięcia rezultatu tatuażu) Po zasychaniu każdej warstwy można nanosić kolejną warstwę ale nie zaleca się więcej niż 3 warstwy. Starać się dobrze odsączać pędzelek.
Krok V Czas trzymania henny: 15 minut od momentu naniesienia pierwszej warstwy. Ważne ,aby ostatnia warstwa przed zmyciem była całkowicie sucha. Krok VI Za pomocą Dwufazowego Toniku delikatnie zmyć hennę. Należy sprawdzić, aby skóra pod włosami była oczyszczona z henny.

Informacje dodatkowe

Waga 200 g
Marka

BrowXenna®