BrowXenna Męska Henna – Zestaw

Marka: BrowXenna®

507,00  z VAT

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 507,00 .

Na stanie

Bezpieczne płatności
 • Karta Visa
 • MasterCard
 • PayPal
SKU: BH-MH-ZE Kategorie: ,

OPIS PRODUKTU:
Henna do brwi BrowXenna® ze specjalnej linii henny dla mężczyzn delikatnie koloryzuje i wypełnia ubytki. Dzięki hennie BrowXenna® można uzyskać naturalny efekt utrzymujący się na włosie nawet do 6 tygodni.

ZESTAW DO KOLORYZACJI DLA MĘŻCZYZN BROWXENNA® SKŁADA SIĘ Z:
1.Henny w kapsułkach BrowXenna®- 2 opakowania, każde po 10 kapsułek :
Kolor PITT- kolor blond, idealny dla jasnych i ciemnych blondynów, mężczyzn o rudych włosach. Przeznaczony dla mężczyzn o słowiańskim typie urody.
Kolor JHONNY- kolor brązowy, idealny dla brunetów, mężczyzn o jasno-kasztanowych włosach i ciemnych brunetów a także odpowiedni dla mężczyzn o ciemniejszym typie skóry.
2.Wody BrowXenna® Mineral Solution, 50 ml
3.Szamponu z efektem delikatnego peelingu BrowXenna® , 100 ml
4.BrowXenna® Dwufazowy Tonik, 50 ml
5.Pędzelek BrowXenna® nr 0.  oraz 6. pędzelek do koloryzacji z linii Lena Levi-Nr 1.
7.Szklany kieliszek
9.Instrukcja nakładania henny- w. języku polskim

Uwaga, zdjęcie zawiera pincetę, która została wycofana z produkcji.

INSTRUKCJA NAKŁADANIA HENNY
Krok I Pędzelkiem równomiernie nałożyć szampon i oczyścić rejon skóry oraz włosy brwi/brody/wąsa, delikatnie masując.
Krok II Zmyć pozostałość szamponu lotionem Dwufazowym Tonikiem. Poczekać do całkowitego wyschnięcia brwi ( ok 1-2 minut)
Krok III Wsypać zawartość jednej kapsułki do pojemnika na hennę i rozmieszać z 8-12 kroplami Mineral Solution, delikatnie wymieszać. Zaleca się pracować w rękawiczkach.
Krok IV Cienką warstwę henny nanieść na skórę i włoski. ( Można lekko wychodzić poza linię włosa w celu osiągnięcia rezultatu tatuażu) Po zasychaniu każdej warstwy można nanosić kolejną warstwę ale nie zaleca się więcej niż 3 warstwy. Starać się dobrze odsączać pędzelek.
Krok V Czas trzymania henny: 15 minut od momentu naniesienia pierwszej warstwy. Ważne ,aby ostatnia warstwa przed zmyciem była całkowicie sucha. Krok VI Za pomocą Dwufazowego Toniku delikatnie zmyć hennę. Należy sprawdzić, aby skóra pod włosami była oczyszczona z henny.

Waga 200 g
Marka

BrowXenna®

Instrukcja użytkowania henny BrowXenna®

Przed farbowaniem
 1. Ostrożnie usuń makijaż, używając wody micelarnej. środków na bazie oleju.
 2. Przygotuj brwi do kolorowania wykorzystując Szampon do brwi BrowXenna®. Szampon delikatnie i głęboko oczyszcza włosy brwi i powierzchnię skóry, a dzięki efektowi lekkiego złuszczania delikatnie usuwa martwe cząsteczki skóry co przyczynia się do lepszego utrwalenia koloru.
 3. Korzystając z Dwufazowego toniku BrowXenna® zmyj pozostałości szamponu.
Przygotowanie mieszanki
 1. W niemetalowym pojemniku zmieszaj barwnik (ilość komponentu barwiącego odpowiada 2 ziarnom ryżu) z 4-8 kroplami Roztworu mineralnego BrowXenna®. Roztwór mineralny nie zawiera zanieczyszczeń, dodatków ani metali w związku z tym gwarantuje osiągnięcie pożądanego odcienia i wydłuża trwałość koloryzacji.
 2. Dokładnie wymieszaj powstałą mieszankę. Jeśli to konieczne, dodaj roztwór mineralny lub komponent barwiący aby uzyskać mieszaninę o pożądanej konsystencji sosu sojowego.
Barwienie brwi
 1. Za pomocą pędzla nałóż cienką warstwę mieszanki na skórę i włosy, aby uzyskać efekt ombre. Koniecznie staraj się unikać tworzenia plam lub szczelin, zarazem zwracając szczególną uwagę na symetrię i definicję linii brwi.
 2. Ostrożnie nakładaj mieszankę koloryzującą, unosząc włosy brwi za pomocą pędzla. Rozprowadzaj kolor równomiernie. Aby uzyskać wyraźny i równomierny efekt. Mieszankę barwiącą BrowXenna® należy nałożyć w kilku warstwach wstrzymując się z nałożeniem nowej warstwy do wyschnięcia nałożonej uprzednio.
 3. Po całkowitym wyschnięciu ostatniej warstwy należy zwilżyć zaschniętą na brwiach mieszankę i usunąć z brwi jej pozostałości wacikiem zwilżonym dwufazowym tonikiem utrwalającym BrowXenna®.

  Aby uzyskać bardziej intensywny efekt koloryzacji, czas nakładania kompozycji na brwi może wynosić 25 minut od momentu nałożenia pierwszej warstwy.