BrowXenna Wosk do stylizacji brwi

54,00  z VAT

Wosk do stylizacji brwi

Absolutna nowość na rynku! Hybrydowy produkt do stylizacji brwi. 

To innowacyjny hybrydowy produkt do modelowania i stylizacji brwi z efektem laminacji, który szybko i skutecznie nadaje zdrowy wygląd brwi. Nie ma potrzeby namaczania w wodzie szczoteczki przed użyciem!

Na stanie

SKU: BX#WOSTYL Kategorie: ,

Opis

BrowXenna® Wosk do stylizacji brwi

Absolutna nowość na rynku! Hybrydowy produkt do stylizacji brwi. 

To innowacyjny hybrydowy produkt BrowXenna® do modelowania i stylizacji brwi z efektem laminacji, który szybko i skutecznie nadaje zdrowy wygląd brwi. Nie ma potrzeby namaczania w wodzie szczoteczki przed użyciem!

Nadaje brwiom piękny zdrowy wgląd. Umożliwia tworzyć przeróżne warianty stylizacji brwi. Nie wymaga wcześniejszego zwilżania wodą. Tworzy otaczającą włos membranę, chroniąc włoski przed czynnikami zewnętrznymi i zanieczyszczeniami. Zawiera proteiny jedwabiu, które zatrzymują wilgoć i sprawiają, że włosy są bardziej elastyczne i gładkie. Brwi wyglądają pięknie i zdrowo przy jednocześnie dłuższej stylizacji.

Odżywiający i wzmacniający uniwersalny produkt do tworzenia naturalnej stylizacji brwi. Prostuje włosy, pozwala na ułożenie ich w dowolnym kierunku. Zapewnia mocną i długotrwałą stylizację brwi. Dodaje objętości.

Jak używać?

Szczoteczką do rzęs potrzyj mydło i  rozczesz brwi w pożądanym kierunku. W przypadku wosku do stylizacji brwi nie potrzebne jest zwilżanie mydła wodą !

Informacje dodatkowe

Marka

BrowXenna®

Kraj produkcji

Rosja

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „BrowXenna Wosk do stylizacji brwi”