/ / / Spray do dezynfekcji powierzchni BARBICIDE zapachowy 1000 ml

Spray do dezynfekcji powierzchni BARBICIDE zapachowy 1000 ml

49,00  z VAT

BARBICIDE Spray do bezdotykowej dezynfekcji powierzchni.

  • Gotowy do użycia płyn do dezynfekcji wszystkich powierzchni użytkowych oraz urządzeń i akcesoriów w miejscach publicznych m.in. salonach kosmetycznych i fryzjerskich.
  • Skutecznie niszczy wszystkie bakterie  oraz wirusy otoczkowe łącznie z koronawirusami m.in coronavirus SARS CoV 2 (COVID-19)
  • Bezpieczny dla narzędzi i akcesoriów.
  • Bezpieczny dla zdrowia.

 

 

Brak w magazynie

SKU: BAR#SDP1000 Kategoria:

Opis

Spray do dezynfekcji powierzchni BARBICIDE

Spray do dezynfekcji powierzchni BARBICIDE to gotowy do użycia płyn do dezynfekcji wszystkich powierzchni użytkowych oraz urządzeń i akcesoriów w miejscach publicznych m.in. salonach kosmetycznych i fryzjerskich ośrodkach SPA i fitness oraz gabinetów masażu, manicure, pedicure i tatuażu.

Nowoczesna technologia na bazie czwartorzędowych związków amoniowych to pełna ochrona przed zakażeniami w miejscach publicznych o wysokim ryzyku rozprzestrzeniania się zakażeń.

Szerokie spektrum działania

Skutecznie niszczy wszystkie bakterie (m.in.: gronkowce jak MRSA, Pseudomonas a., Enterococcus h., prątki gruźlicy Tbc, Escherichia Coli), grzyby (Candida albicans) oraz wirusy otoczkowe łącznie z koronawirusami m.in coronavirus SARS CoV 2 (COVID-19), BVDV, Vaccinia, HIV (AIDS), H1N1, HBV i HCV (Wirusowe Zapalenie Wątroby typu B i C).

Bezpieczny dla zdrowia

Bez aldehydów i fenoli, nie wywołuje reakcji alergicznych i podrażnień. Receptura płynu opracowana jest na bazie związków nowej generacji, bez izopropanolu, który drażniąco wpływa na układ oddechowy.

Bezpieczny dla narzędzi i akcesoriów

Potwierdzone stosowanie na powierzchnie m. in.: akrylowe, ze stali szlachetnej, ceramiki, tworzywa sztucznego i szkła.

Nie zawiera izopropanolu, który powoduje matowienia i zniszczenie powierzchni grzebieni, szczotek, wałków, prostownic, lokówek, nożyczek, urządzeń, leżanek, foteli, umywalek, mebli, podłóg oraz pozostałych akcesoriów kosmetycznych i fryzjerskich.

Możliwość zakupienia płynu w 5 litrowym opakowaniu uzupełniającym.

Informacje dodatkowe

Waga 1100 g
Marka

BARBICIDE

Objętość nominalna

1000 ml