BrowXenna – Rainbrow Coloring Zestaw 8 kolorowych farbek do brwi

Marka: BrowXenna®

199,00  z VAT

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 199,00 .

Rainbrow Coloring Zestaw 8 kolorowych farbek do brwi to kolorowe pigmenty działające bezpośrednio na włos. Nie zawierają amoniaku oraz potrzeby łączenia z oksydantem lub aktywatorem aby zafarbować włos. Dzięki bezpośredniemu działaniu na włos, możliwa jest łatwa i szybka koloryzacja przy jednoczesnym wzmocnieniu włosa. Farbki pozwalają na kreatywną pracę z brwiami, co zapewnia oryginalny, wyróżniający się i wyrazisty obraz twarzy.

 

Brak w magazynie

Bezpieczne płatności
  • Karta Visa
  • MasterCard
  • PayPal
SKU: BX#RAINBROW Kategorie: ,

BrowXenna® Rainbrow Coloring Zestaw 8 kolorowych farbek do brwi

BrowXenna® Rainbrow Coloring to kolorowe pigmenty działające bezpośrednio na włos. Nie zawierają amoniaku oraz potrzeby łączenia z oksydantem lub aktywatorem aby zafarbować włos. Dzięki bezpośredniemu działaniu na włos, możliwa jest łatwa i szybka koloryzacja przy jednoczesnym wzmocnieniu włosa. Farbki pozwalają na kreatywną pracę z brwiami, co zapewnia oryginalny, wyróżniający się i wyrazisty obraz twarzy

W zestawie znajduje się 8 kolorów- Dark Blue, Fresh Orange, Emerald Green, Hot Red, Ultraviolet, Lemon Cake, Hawaii Blue, Barbie Pink

UWAGA! Przed koloryzacją zaleca się rozjaśnienie włosów zestawem BrowXenna® do ROZJASNIANIA włosów Perfect Bleach, a następnie dokładne spłukanie szamponem BrowXenna®.

Zestaw kolorowych farbek przeznaczony jest TYLKO DO KOLORYZCJI BRWI!

SPOSÓB UŻYCIA:

  1. Dokładnie oczyść skórę szamponem do brwi BrowXenna® Shampoo do głębokiego oczyszczenia brwi. Jeśli skóra się łuszczy, należy użyć enzymatycznego peelingu do brwi BrowXenna®. Wszelkie pozostałości zmyć wodą. Odtłuścić skórę.
  2. Przed koloryzacją zaleca się rozjaśnienie włosów zestawem BrowXenna® do rozjaśniania włosów Perfect Bleach, a następnie dokładne spłukanie szamponem BrowXenna® . Następnie należy przemyć cały obszar brwi dwufazowym tonikiem do zmywania henny BrowXenna®.
  3. Jeśli nie zastosujesz dwufazowego toniku BrowXenna®, aktywne składniki rozjaśniające pozostające w strukturze włosa mogą zniekształcać pigmenty koloru, rozpuszczać je lub negatywnie wpływać na strukturę włosa. Zwykła woda nie jest w stanie całkowicie usunąć składniki rozjaśniacza do włosów z brwi.
  4. Nałóż pigment BrowXenna® na brwi i pozostaw do wyschnięcia. Czas trzymania od 2 do 10 minut i zależy od pożądanej intensywności odcienia.
  5. Po zakończonym czasie ekspozycji zmyć zimną wodą.
  6. Zakończ procedurę ułożeniem i stylizacją brwi.

 

Waga 100 g
Marka

BrowXenna®

Kraj produkcji

ZEA

Data produkcji

Oznaczona na opakowaniu

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „BrowXenna – Rainbrow Coloring Zestaw 8 kolorowych farbek do brwi”