Promocja!

BrowXenna -Rainbrow Coloring Zestaw 8 kolorowych farbek do brwi

169,50  z VAT

Rainbrow Coloring Zestaw 8 kolorowych farbek do brwi to kolorowe pigmenty działające bezpośrednio na włos. Nie zawierają amoniaku oraz potrzeby łączenia z oksydantem lub aktywatorem aby zafarbować włos. Dzięki bezpośredniemu działaniu na włos, możliwa jest łatwa i szybka koloryzacja przy jednoczesnym wzmocnieniu włosa. Farbki pozwalają na kreatywną pracę z brwiami, co zapewnia oryginalny, wyróżniający się i wyrazisty obraz twarzy.

 

Na stanie

SKU: BX#RAINBROW Kategoria:

Opis

BrowXenna® Rainbrow Coloring Zestaw 8 kolorowych farbek do brwi

BrowXenna® Rainbrow Coloring to kolorowe pigmenty działające bezpośrednio na włos. Nie zawierają amoniaku oraz potrzeby łączenia z oksydantem lub aktywatorem aby zafarbować włos. Dzięki bezpośredniemu działaniu na włos, możliwa jest łatwa i szybka koloryzacja przy jednoczesnym wzmocnieniu włosa. Farbki pozwalają na kreatywną pracę z brwiami, co zapewnia oryginalny, wyróżniający się i wyrazisty obraz twarzy

W zestawie znajduje się 8 kolorów- Dark Blue, Fresh Orange, Emerald Green, Hot Red, Ultraviolet, Lemon Cake, Hawaii Blue, Barbie Pink

UWAGA! Przed koloryzacją zaleca się rozjaśnienie włosów zestawem BrowXenna® do ROZJASNIANIA włosów Perfect Bleach, a następnie dokładne spłukanie szamponem BrowXenna®.

Zestaw kolorowych farbek przeznaczony jest TYLKO DO KOLORYZCJI BRWI!

SPOSÓB UŻYCIA:

Dokładnie oczyść skórę szamponem do brwi BrowXenna® Shampoo do głębokiego oczyszczenia brwi. Jeśli skóra się łuszczy, należy użyć enzymatycznego peelingu do brwi BrowXenna®.  Wszelkie pozostałości zmyć wodą. Odtłuścić skórę.

Przed koloryzacją zaleca się rozjaśnienie włosów zestawem BrowXenna® do rozjaśniania włosów Perfect Bleach, a następnie dokładne spłukanie szamponem BrowXenna® . Następnie należy przemyć cały obszar brwi dwufazowym tonikiem do zmywania henny BrowXenna®.

Jeśli nie zastosujesz dwufazowego toniku BrowXenna®, aktywne składniki rozjaśniające pozostające w strukturze włosa mogą zniekształcać pigmenty koloru, rozpuszczać je lub negatywnie wpływać na strukturę włosa. Zwykła woda nie jest w stanie całkowicie usunąć składniki rozjaśniacza do włosów z brwi.

Nałóż pigment BrowXenna® na brwi i pozostaw do wyschnięcia. Czas trzymania od 2 do 10 minut i zależy od pożądanej intensywności odcienia.

Po zakończonym czasie ekspozycji zmyć zimną wodą.

Zakończ procedurę ułożeniem i stylizacją brwi.

 

Informacje dodatkowe

Marka

BrowXenna®

Kraj produkcji

Rosja

Data produkcji

Oznaczona na opakowaniu

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „BrowXenna -Rainbrow Coloring Zestaw 8 kolorowych farbek do brwi”