|

Zaczynamy Nowy Rok z nowymi produktami

nowe produkty BrowXenna

Dobiegł końca rok 2020, który nie da się ukryć był emocjonujący i ciekawy. BrowXenna ® wypuściła 3 nowe produkty  farbkę do brwi i rzęs BrowXenna® Oxygen O2 i wosk BrowXenna® Waxing System oraz 3 nowe kolory henny!! Jak się okazuje to nie koniec. Nowy Rok 2021 BrowXenna® postanowiła również rozpocząć z przytupem!

Mamy przyjemność zaprezentować dwa długo wyczekiwane nowe produkty. I zapewniamy Cię, że warto było na nie czekać!

                         BrowXenna® Scrub do brwi i BrowXenna® Enzymatyczny peeling do brwi.

BrowXenna® słynie z produktów najwyższej jakości. Produkty są zawsze dopracowane w każdym detalu. W oparciu o szczególną troskę o włoski brwi używana jest jak największa ilość naturalnych komponentów. I tym razem nie mogło być inaczej!

BrowXenna® Scrub do brwi- dzięki w 100% naturalnym składnikom– masło Shea, olej jojoba, oliwa z oliwek, drobinki cedrowych szyszek oraz pentanol- aktywnie oczyszcza i odnawia skórę. Powoduje, że skóra staje się bardziej nawilżona i bardziej chłonna, dzięki czemu lepiej przyswaja farbkę lub hennę oraz zapewnia równomierne rozłożenie pigmentu.

BrowXenna® Enzymatyczny peeling do brwi- Niezwykle delikatny peeling do brwi z Keratoliną, która stymuluje proces odnowienia komórek skóry poprawiając jej wygląd. Dzięki aktywnym składnikom skóra staje się lepiej nawilżona i odżywiona. Przeznaczony dla cery suchej, przesuszonej oraz bardzo wrażliwej.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy Cię do pobrania specjalnie przygotowanego PDF na tę okazję. Możesz się szczegółowo zapoznać się ze składem oraz zastosowaniem produktu.