BrowXenna Mineral Solutions

69,00  z VAT

BrowXenna Mineral Solution to produkt dedykowany do idealnego połączenia się z henną BrowXenna®. BrowXenna Mineral Solution nie zawiera żadnych zanieczyszczeń, dodatków ani metali przez co jest nie tylko bezpieczna, ale również zapewnia 100% efekt. Bardzo ważne jest aby hennę BrowXenna® mieszać ze specjalnie przygotowaną i wskazaną przez producenta henny wodą, a nie wrzątkiem, czy w najgorszym wypadku wodą utlenioną!

Brak w magazynie

Bezpieczne płatności
  • Visa Card
  • MasterCard
  • PayPal
SKU: BX#WODA_50 Kategoria: Tagi: ,

Opis

BrowXenna® Mineral Solutions

BrowXenna Mineral Solutions to produkt dedykowany do idealnego połączenia się z henną BrowXenna®.
Po wielu testach wykazano, że tylko woda o czystym składzie z odpowiednimi minerałami jest w stanie dać odpowiedni rezultat koloryzacji. Henna po połączeniu z wodą, w czasie aplikacji idealnie oblepia włos oraz skórę, dzięki czemu henna odpowiednio rozkłada się w czasie zabiegu.

Woda mineralna BrowXenna Mineral Solution nie zawiera żadnych zanieczyszczeń, dodatków ani metali przez co jest nie tylko bezpieczna, ale również zapewnia 100% efekt.
Niezwykle istotne jest to, iż henna ma właściwości regenerująco-odbudowujące. Dzięki regularnej koloryzacji włosy odbudowują się, a w miejsce ubytków zaczynają rosnąć nowe.
Dlatego bardzo ważne jest, aby hennę BrowXenna® mieszać ze specjalnie przygotowaną i wskazaną przez producenta henny wodą, a nie wrzątkiem, czy w najgorszym wypadku wodą utlenioną!

Hennę mieszamy z 5–6 kroplami BrowXenna Mineral Solution lub dla rzadszej konsystencji od 7–9 kropel.

Informacje dodatkowe

Waga 60 g
Marka

BrowXenna®

Kraj produkcji

Rosja

Objętość nominalna

50 ml

Data na opakowaniu określa

Datę ważności

Należy zużyć do:

12 miesięcy od otwarcia opakowania, Data oznaczona na opakowaniu

Składniki na 100 g produktu

Aluminium 100 mg, Boron 1200 mg, Calcium 13 mg, Chlorine 50 mg, Fluorine 800 mg, Magnesium 20-150 mg, Potassium 3 mg, Silicium 10 mg, Sodium 200 mg, Sulfur 0.8 mg, Titanium 4 mg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „BrowXenna Mineral Solutions”