Kobieta Kobiecie – Przyjaciółką

Pod takim hasłem rozpoczynamy wiosenny miesiąc i kolejny wyjątkowy dzień – Dzień Kobiet!
Jako, że firmę BrowXenna Polska tworzą głównie kobiety, to w ramach naszej akcji Kobieta Kobiecie Przyjaciółką oprócz obdarowania Was – naszych wspaniałych klientek, chcemy podarować prezent również Waszym przyjaciółkom lub dobrym koleżankom!
Oprócz tego, że w dniach 6-8 MARCA przygotowaliśmy dla Was promocję -10% na CAŁY ASORTYMENT z naszego sklepu www.browhennapolska.pl to dodatkowo do KAŻDEGO zamówienia dołączymy voucher z kodem rabatowym do wykorzystania podczas kolejnych zakupów w naszym sklepie!

Ale to nie wszystko!

Wraz z Tobą chcemy obdarować Twoją przyjaciółkę – stylistkę brwi, a jeśli masz ich więcej, to i je również! Co zrobić aby sprezentować komuś Voucher rabatowy -10% na zakupy w naszym sklepie?
Od 09 do 15 marca udostępnij na swoim profilu, zdjęcie Vouchera z tulipanami dołączonego do Twojego zamówienia lub zdjęcie z naszego profilu dwóch przyjaciółek. Następnie oznacz nas oraz swoją przyjaciółkę lub przyjaciółki, a my skontaktujemy się z podanymi przez Ciebie osobami i wyślemy im internetowy Voucher na zakupy w naszym sklepie!
Akcja dotyczy zarówno profili Facebook, Instagram, Instagram Story oraz…Tik-Tok.

Uwaga!
Jeśli jedna osoba zostanie oznaczona kilkakrotnie przez więcej osób, wskazana osoba otrzyma tylko jeden raz Voucher.

Podoba Ci się nasza akcja? Jeśli tak, to od najbliższej soboty aż do poniedziałku wystarczy, że zrobisz zakupy w naszym sklepie i włączasz się do akcji!
Zapraszamy do obdarowywania zarówno Was, Salony Partnerskie, Ambasadorki oraz Mentorki!

Jeśli brwi to BrowXenna®!!