BrowXenna Zestaw na Start [5 elementów]

Marka: BrowXenna®

688,00  z VAT

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 688,00 .

Na stanie

Bezpieczne płatności
 • Karta Visa
 • MasterCard
 • PayPal
SKU: BX#START Kategorie: ,

BrowXenna Zestaw na Start

BrowXenna Zestaw na Start, to zestaw w którym znajdziesz wszystkie produkty niezbędne do rozpoczęcia pracy w Twoim salonie, abyś mogła uzyskać satysfakcjonujący efekt i zachwycić swoje klientki!
Wybierz zestaw z kolorami, które są najczęściej używane w salonach!
W skład zestawu wchodzi:

 1. Zestaw 3 fiolek henny BrowXenna® z linii Brunette:
  1. BrowXenna #101 Neutral Brown;
  2. BrowXenna #102 Cold Coffee;
  3. BrowXenna #103 Rich Brown;
 2. BrowXenna Szampon do brwi i rzęs;
 3. BrowXenna Dwufazowy Tonik [50ml]
 4. Woda BrowXenna Mineral Solution
 5. Oliwka BrowXenna Oil

* Rekomendujemy dokupić do zestawu BrowXenna #110 Graphite Concentrate jeśli chcemy uzyskać intensywny kolor.

Waga 200 g
Marka

BrowXenna®

Instrukcja użytkowania henny BrowXenna®

Przed farbowaniem
 1. Ostrożnie usuń makijaż, używając wody micelarnej. środków na bazie oleju.
 2. Przygotuj brwi do kolorowania wykorzystując Szampon do brwi BrowXenna®. Szampon delikatnie i głęboko oczyszcza włosy brwi i powierzchnię skóry, a dzięki efektowi lekkiego złuszczania delikatnie usuwa martwe cząsteczki skóry co przyczynia się do lepszego utrwalenia koloru.
 3. Korzystając z Dwufazowego toniku BrowXenna® zmyj pozostałości szamponu.
Przygotowanie mieszanki
 1. W niemetalowym pojemniku zmieszaj barwnik (ilość komponentu barwiącego odpowiada 2 ziarnom ryżu) z 4-8 kroplami Roztworu mineralnego BrowXenna®. Roztwór mineralny nie zawiera zanieczyszczeń, dodatków ani metali w związku z tym gwarantuje osiągnięcie pożądanego odcienia i wydłuża trwałość koloryzacji.
 2. Dokładnie wymieszaj powstałą mieszankę. Jeśli to konieczne, dodaj roztwór mineralny lub komponent barwiący aby uzyskać mieszaninę o pożądanej konsystencji sosu sojowego.
Barwienie brwi
 1. Za pomocą pędzla nałóż cienką warstwę mieszanki na skórę i włosy, aby uzyskać efekt ombre. Koniecznie staraj się unikać tworzenia plam lub szczelin, zarazem zwracając szczególną uwagę na symetrię i definicję linii brwi.
 2. Ostrożnie nakładaj mieszankę koloryzującą, unosząc włosy brwi za pomocą pędzla. Rozprowadzaj kolor równomiernie. Aby uzyskać wyraźny i równomierny efekt. Mieszankę barwiącą BrowXenna® należy nałożyć w kilku warstwach wstrzymując się z nałożeniem nowej warstwy do wyschnięcia nałożonej uprzednio.
 3. Po całkowitym wyschnięciu ostatniej warstwy należy zwilżyć zaschniętą na brwiach mieszankę i usunąć z brwi jej pozostałości wacikiem zwilżonym dwufazowym tonikiem utrwalającym BrowXenna®.

  Aby uzyskać bardziej intensywny efekt koloryzacji, czas nakładania kompozycji na brwi może wynosić 25 minut od momentu nałożenia pierwszej warstwy.