BrowXenna Natural Care

Marka: BrowXenna®

35,00  z VAT

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 33,25 .

Niższa cena przy zakupie większej ilości
1-4 5-20 21+
-0% -5% -10%

BrowXenna Natural Care to niepozorny produkt, dzięki któremu podczas dwumiesięcznej kuracji zaczynają odrastać brwi – tzw. baby hair.

Kupuj dla odsprzedaży u siebie w salonie:
✔️ Od 5 szt. -5% rabatu
✔️ Od 21 szt. -10% rabatu

Na stanie

Bezpieczne płatności
 • Karta Visa
 • MasterCard
 • PayPal
SKU: BX#HEALTH Kategoria: Tag:

BrowXenna Natural Care

BrowXenna Natural Care to niepozorny produkt, dzięki któremu podczas dwumiesięcznej kuracji zaczynają odrastać brwi – tzw. baby hair.
BrowXenna Natural Care to nic innego jak naturalna w 100% sproszkowana henna – lawsonia bezbronna, która otrzymała już nazwę “magicznego proszku” czy “zdrowotnej maski”.
Ten magiczny proszek, zamknięty w małej niepozornej saszetce, stał się kluczem do sukcesu i odrastania brwi. Dlaczego?
Dlatego, że:

 • Odbudowuje i stymuluje wzrost nowych włosków, a także korzystnie wpływa na skórę okolic brwi;
 • Po zabiegu włoski stają się mocniejsze i jedwabiste w dotyku, a skóra staje się bardziej nawilżona;
 • Świetnie nadaje się do wzmocnienia włosa zarówno dla gęstych jak i słabszych brwi, a przede wszystkim dla osób po zabiegach silnie wyniszczających włosy;
 • Posiada przyjemny zapach trawy;

BrowXenna Natural Care można stosować bezpośrednio przed zabiegiem koloryzacji brwi preparatami BrowXenna®.
BrowXenna Natural Care nie powoduje wymywania się koloru po wykonanej koloryzacji brwi, jednak nie zaleca się stosowania jej zaraz po wykonaniu zabiegu koloryzacji – zaleca się odczekać 24h.

Waga 10 g
Marka

BrowXenna®

Kraj produkcji

ZEA

Data na opakowaniu określa

Datę produkcji

Należy zużyć do:

12 miesięcy od daty produkcji

Do użytku

domowego, profesjonalnego

 1. Przed zabiegiem należy oczyścić brwi z makijażu. Zaleca się wykonać lekki peeling skóry okolic brwi oraz włosa, a następnie ściętym pędzelkiem nałożyć konsystencję na brwi.
 2. Zawartość saszetki należy rozpuścić z jedną łyżeczką wrzątku, dokładnie wymieszać aż do uzyskania konsystencji śmietany. Poczekać, aż konsystencja ostygnie do takiej temperatury, aby można było nanieść ją na brwi.
 3. Taką maskę należy trzymać na brwiach od 10 do 20 minut, a następnie zmyć wodą lub preparatem BrowXenna – Two-Faze Fixing TonicDla uzyskania pełnego zabieg należy zakończyć nałożeniem BrowXenna Oil przeznaczonej do stymulacji wzrostu włosków.Dla uzyskania jeszcze lepszego efektu zaleca się po nałożeniu BrowXenna Natural Care nałożyć folię w celu okluzji. Wydzielanie się ciepła spowoduje jeszcze lepszy rezultat. Zabieg należy wykonywać 1 raz w tygodniu minimum przez 2 miesiące.
  W zależności od włosa, stanu skóry lub przebytych chorób średnia wzrostu włosa to ok. 1,5 miesiąca. Ważnym elementem determinującym poprawę oraz efekty jest również codzienne regularne stosowanie oliwki BrowXenna – Oil.