/ / / BrowXenna Laminacja Preparat 1 – Aktywator

BrowXenna Laminacja Preparat 1 – Aktywator

49,00  z VAT

BrowXenna Laminacja Preparat 1 – Aktywator do laminacji brwi i rzęs – to preparat niezbędny do wykonania pierwszego etapu zabiegu. Preparat przygotowuje włoski do naniesienia kolejnych preparatów niezbędnych do wykonania laminacji brwi i rzęs: oddziałujące na włos, dzięki czemu daje możliwość zmiany zagięcia włoska. Umożliwia wniknięcie komponentów w głąb struktury włosa.

Brak w magazynie

SKU: BX#LAM_1 Kategoria: Tagi: ,

Opis

BrowXenna® Laminacja Preparat 1 – Aktywator

BrowXenna Laminacja Preparat 1Aktywator do laminacji brwi i rzęs – to preparat niezbędny do wykonania pierwszego etapu zabiegu. Preparat przygotowuje włoski do naniesienia kolejnych preparatów niezbędnych do wykonania laminacji brwi i rzęs: oddziałujące na włos, dzięki czemu daje możliwość zmiany zagięcia włoska. Umożliwia wniknięcie komponentów w głąb struktury włosa.

UWAGA!

Produkt tylko do profesjonalnego użytku. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zastosowaniem należy zapozna się z instrukcją użytkowania.

Należy zużyć do 3 tygodni po otworzeniu saszetki.

LAMINACJA BRWI

 1. Wykonać demakijaż. Uwaga! Ważne aby do demakijażu były użyte preparaty nie na bazie oleju.
 2. Aby dokładnie oczyścić brwi z makijażu i odpowiednio przygotować brwi do zabiegu laminacji, należy szczoteczką do rzęs nanieść Szampon do brwi i rzęs BrowXenna® i delikatnie przemyć brwi.
 3. Resztki piany zmyć wacikiem nasączonym ciepła wodą lub Tonikiem Dwufazowym BrowXenna®.
 4. Przed nałożeniem pierwszego preparatu za pomocą szczoteczki do rzęs należy nadać brwiom odpowiedni kształt. W tym celu należy wyczesać je. Następnie ułożyć włoski brwi w odpowiednią stronę za pomocą kleju do laminacji BrowXenna®.
 5. Nanieść Laminacja Preparat 1 – Aktywator na całą długość brwi, zachowując odstęp 1-2 mm od nasady brwi. Preparat pozostawić na 10-15 minut ( czas trzymania zależy od struktury i grubości włosa). Po upływie wskazanego czasu dokładnie oczyścić brwi patyczkiem lub aplikatorem microbrush, ściągając go w kierunku od nasady do końca brwi.
 6. Nanieść Laminacja Preparat 2 – Neutralizator na całą długość brwi, zachowując odstęp 1-2 mm od nasady brwi. Preparat pozostawić na 7-9 minut ( czas trzymania zależy od struktury i grubości włosa) Po upływie wskazanego czasu dokładnie oczyścić brwi patyczkiem lub aplikatorem microbrush, ściągając go w kierunku od nasady do końca brwi.
 7. Po zmyciu preparatu 2 można na tym etapie zafarbować brwi. Uwaga! Czas trzymania farbki podczas laminacji jest zdecydowanie krótszy niż przy standardowej koloryzacji brwi- nie więcej niż 2-3 minuty! Przed farbowaniem należy dokładnie zapoznać się z instrukcją.
  UWAGA! Przy laminacji brwi nie stosujemy do koloryzacji henny organicznej, która może wysuszyć włos i spowodować jego kruszenie się. Po upływie wskazanego czasu zmyć farbkę suchym patyczkiem.
 8. Nanieść Laminacja Preparat 3 – Nawilżanie na całą długość brwi, zachowując odstęp 1-2 mm od nasady brwi.Za jego pomocą dokładnie zmyć resztki kleju i farbki do brwi.

LAMINACJA RZĘS

 1. Wykonać demakijaż. Nie należy używać środków na bazie oleju.
 2. Patyczkiem lub za pomocą szczoteczki do rzęs należy nanieść niedużą ilość Szampon do brwi i rzęs BrowXenna® na rzęsy i delikatnie oczyścić rzęsy oraz ich okolice.
 3. Resztki szamponu zmyć za pomocą wacika ciepłą wodą.
 4. Dolne rzęsy należy zabezpieczyć płatkami do oczu (patch).
 5. Należy przykleić odpowiedniej wielkości wałek na górną powiekę.
 6. Za pomocą aplikatora rozłożyć rzęsy na wałku. Następnie za pomocą kleju do laminacji BrowXenna® ułożyć rzęsy i nadać im odpowiedni kształt.
 7. Należy nanieść Laminacja Preparat 1 Aktywator w odstępie 1-2 mm od nasady rzęs oraz końca rzęs. Pozostawić preparat na rzęsach ok 13-19 minut. ( czas trzymania zależy od struktury i grubości włosa) Po upływie wskazanego czasu dokładnie oczyścić brwi patyczkiem lub aplikatorem microbrush, ściągając go w kierunku od nasady do końca rzęs.
 8. Należy nanieść Laminacja Preparat 2 – Neutralizator w odstępie 1-2 mm od nasady rzęs oraz końca rzęs. Pozostawić preparat na rzęsach ok 7-10 minut. ( Czas trzymania zależy od struktury i grubości włosa.) Po upływie wskazanego czasu dokładnie oczyścić brwi patyczkiem lub aplikatorem microbrush, ściągając go w kierunku od nasady do końca rzęs.
 9. Na tym etapie można przejść do koloryzacji rzęs. Zachowując odstęp 1-2 mm od nasady rzęs, można nałożyć farbkę. Czas trzymania od 5-10 minut.
 10. Farbkę należy zmyć z rzęs i wałka „na sucho” idąc od nasady do początków rzęs.
 11. Na zakończenie należy nałożyć Laminacja Preparat 3 – Nawilżanie i przy jego pomocy oczyścić rzęsy z kleju i farbki. Preparatu nie trzeba zmywać.

UWAGA! Przez 24h nie należy myć ani rzęs ani brwi po zabiegu laminacji. W czasie 48h unikać ciepła i mechanicznych podrażnień brwi i rzęs.

ZACHOWAJ OSTROŻNOŚĆ

 1. Zestawy przeznaczone są tylko do profesjonalnego użytku.
 2. 24/48h do rozpoczęcia zabiegu w przypadku użycia pierwszy raz u klienta należy wykonać test na alergię
 3. Nie należy stosować preparatów w przypadku indywidualnej nietolerancji na składniki, zaczerwieniona lub podrażnioną skórę.
 4. Należy uważać, aby preparaty nie przedostały się do oka. Jeśli taka sytuacja nastąpi, należy przemyć oko dużą ilością wody i skontaktować się z lekarzem.
 5. Preparatów nie należy spożywać doustnie.
 6. Trzymać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci oraz zwierząt.
 7. Zabrania się stosowania w trakcie leczenia chorób oczu oraz po operacjach oka.

Informacje dodatkowe

Marka

BrowXenna®

Kraj produkcji

Rosja

Objętość nominalna

1,5 ml

Należy zużyć do:

do 3 tygodnii po otworzeniu