Ankieta zapisu klienta na zabieg w czasach epidemii Covid-19

Powrót do pracy w czasach pandemii nie jest łatwy, ale jak najbardziej możliwy. Również w tym kontekście niezwykle ważnym staje się temat obsługi klienta. To, że obsługa powinna zawsze stać na najwyższym poziomie nie ma co do tego, żadnych wątpliwości. Jednak teraz, gdy po otwarciu salonów klientki będą nieśmiało lub śmiało dzwonić i umawiać się na wizyty na pewno będą pytały o to, czy w salonie jest bezpiecznie? Nawet najbardziej wierna klientka może mieć wątpliwości i ma do tego pełne prawo. Pomimo tego, że przez kilka tygodni izolacji tęskniła ona za zabiegami stylizacji brwi, rzęs, paznokci, w jej głowie zwłaszcza na początku będzie pewna obawa. Czy może przybyć na zabieg i się nie zarazi.

Aby rozwiać wątpliwości klienta można, a nawet trzeba zaopiekować się nim już od samego początku powrotu, czyli umówienia na wizytę! Z tego powodu przygotowałam dla Ciebie ankietę, którą możesz pobrać TU.

Ankieta po pierwsze, będzie zebraniem ogólnych wiadomości o klientce, jej stanie zdrowia i ewentualnych kontaktach z osobami zakażonymi na COVID-19. Po drugie, ankieta wzbudzi u niej poczucie zaufania już na samym początku, co jest niezwykle istotne w kontekście przyjścia do salonu.

Jeśli nie będziesz miała okazji przeprowadzić takiej ankiety telefonicznie, możesz przeprowadzić ją przed samym zabiegiem. Z jednej strony będziesz miała przeprowadzony wywiad, z drugiej Twoja klientka będzie czuła się bezpiecznie. A bezpieczeństwo i zaufanie to dwie rzeczy, które prowadzą Cię do tego aby Twoja klientka pozostała z Tobą na dłużej nawet w czasach pandemii.

W kontekście bezpieczeństwa również istotne jest to abyś podczas rozmowy z klientką poinformowała ją o powziętych podwyższonych standardach dezynfekcji w Twoim salonie. O konieczności używania maseczek zarówno przez personel jak i klienta, odzieży wierzchniej czy częstszej dezynfekcji Twojego salonu. To poczucie bezpieczeństwa, które wzbudzisz u swojej klientki jest ważne zarówno dla niej jak i dla Ciebie!

Ankieta została przygotowana w dwóch wersjach.
1. PDF w kolorze, ze zdjęciami, która możesz wydrukować – POBIERZ
2. PDF, ale bez zdjęć i ozdobników, tak abyś mogła wydrukować ją na każdej czarno-białej drukarce – POBIERZ
Obydwie wersje zostały przygotowane specjalnie dla Ciebie i możesz pobrać zupełnie bezpłatnie wprost z naszego dysku Google.